PROGRAMMA KAPELSE DAG

28, 29 en 30 AUGUSTUS 2014

 

 

DONDERDAG 28 AUGUSTUS 2014

 

16.00-24.00 :  Kermis                                                           (Kerkplein/Weststraat)

21.00-01.00:   DJ Willem                                                                      (De Zwaan)

21.00-01.00:   4-Audio drive-in show met DJ Bart en Rens                    (De Herberg)

 

VRIJDAG 29 AUGUSTUS 2014

 

16.00-24.00 :  Kermis                                                           (Kerkplein/Weststraat)

18.00-19.00 :  Dikke Banden Race                                          (parcours Ooststraat)

19.00          : 5e Herselman Sport Kidsrun                               (parcours Ooststraat)

19.30          : 5e Herselman Sport Loop                                   (parcours Ooststraat)

19.00-21.00 :  Kindervoorstelling                                                          (bij Kermis)

20.15-21.00:   Square Four                                                        (podium Kerkplein)

21.00-01.30:   Feest DJ Mikey                                                               (De Zwaan)

21.30-22.30 :  The Powerful Legends                                          (podium Kerkplein)

23.00-01.30 :  Deze Zeeuwse Band                                            (podium Kerkplein)

 

ZATERDAG 30 AUGUSTUS 2014

 

10.00          :  Opening door Showkorps ‘Jonge Kracht’                   (gehele parcours)

08.00-17.00 :  Ringrijden                                                             (Van der Biltlaan)

10.00-17.00 :  Toren beklimmen                                                              (NH Kerk)

10.00-17.00 :  Jaarmarkt (Biezelingsestr./Ooststr./Kerkplein/Weststr./Van der Biltlaan)

10.00-17.00 :  Vrijmarkt                                             (Biezelingsestraat en Jagtlust)

10.00-24.00 :  Kermis                            (Kerkplein/Weststraat/parkeerterrein Emté)

10.00-17.00:   Scouting Ridder van der Maelstede                                   (kerketuin)

10.00-17.00:   Roadshow wagen Koninklijke Landmacht                  (Van der Biltlaan)

10.00-17.00:   Oldtimershow tractoren                                          (Van der Biltlaan)

10.30-11.00:   Optreden Showkorps ‘Jonge Kracht’                                  (Cederhof)

13.00-14.00:   Flashmobs Nova Musica                                          (gehele parcours)

13.15-14.15 :  The Evergreens                                                   (podium Kerkplein)

14.00-15.00:   Optreden Harmonieorkest ‘Ons Genoegen’               (Van der Biltlaan)

15.15-16.15 :  The Evergreens                                                   (podium Kerkplein)

16.30-17.00 :  DJ Elroy                                                              (podium Kerkplein)

17.00-17.30 :  Imca Marina                                                        (podium Kerkplein)

17.30-18.00 :  Berget Lewis                                                       (podium Kerkplein)

20.30-22.00 :  DJ Tony Star (Sterretje)                                       (podium Kerkplein)

21.00-01.30:   DJ Willem                                                                      (De Zwaan)

22.30-01.30 :  Amstel Coverband                                               (podium Kerkplein)

23.45-00.15:   DJ Neek                                                              (podium Kerkplein)